disclaimer

Hoewel bij de totstandkoming van deze internetpagina de grootst mogelijke zorgvuldigheid is betracht, dient er rekening mee te worden gehouden dat bepaalde informatie (na verloop van tijd) verouderd kan zijn of niet (meer) juist is.

Wij waarschuwen er tevens voor dat de gegeven informatie - vanuit onze achtergrond - onze visie op bepaalde zaken weerspiegelt die in de ogen van anderen wellicht tendentieus is.

Jaeger Advocaten-belastingkundigen kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het op basis van deze informatie ondernemen van bepaalde activiteiten of juist het nalaten daarvan.

nieuws

10.08.2010
Conservatoir beslag bij bestuurders voetbalclub
Bestuursleden en oud-bestuursleden van voetbalclub VC Vlissingen worden mogelijk persoonlijk... lees verder »
10.08.2010
Belastingstelsel moet simpeler
Vakbond CNV en ouderenbond PCOB willen dat het Nederlandse belastigstelsel wordt versimpeld. Het... lees verder »
10.08.2010
Meldplicht taxateurs en curatoren
Meldplicht taxateurs en faillissementscuratoren worden verplicht de overheid te helpen bij het... lees verder »
10.08.2010
Politie gaat meer financiƫle experts in dienst nemen
De politie gaat de komende twee jaar in totaal honderd financieel specialisten in dienst nemen om... lees verder »

doorzoek de site

Igor Thijssen

Igor Thijssen van Jaeger Advocaten-belastingkundigen;

Staat de FIOD-ECD voor de deur, raadpleeg dan eerst een fiscaal advocaat.

De Belastingdienst wil nu nog maar één ding: zijn vermoedens over fraude bevestigd zien. Zelfs nette belastingbetalers raken in de war en kunnen daardoor ongerechtvaardigd hoge aan-slagen met boetes op zich af zien komen.