
werken bij Jaeger
Algemeen gewenst profiel
Jaeger Advocaten-belastingkundigen is een advocatenkantoor met een heel eigen karakter. Juristen die zichzelf herkennen in dit karakter kunnen wij een zeer plezierige werkomgeving bieden.
In het, blijkens personeelsadvertenties, universele streven naar een hoge kwaliteit van dienstverlening verlangen wij van onze medewerkers gedrevenheid en de bereidheid om te investeren in vakinhoudelijke ontwikkeling. Om medewerkers hiervoor de mogelijkheden te bieden, nemen wij als kantoor de verantwoordelijkheid op ons om daarvoor de randvoorwaarden te creëren.
Ondanks de aanwezigheid van een kantoordirecteur is het onvermijdelijk dat iedereen zich van tijd tot tijd met de algemene kantoortaken bezig moet houden. Een hands-on mentaliteit is daarbij zeer welkom. Omdat ons vak al individualistisch genoeg is, verkiezen we in principe de structuur van de maatschap met vaste dienstverbanden boven een organisatie met kostendelers. Dit sluit echter in geval van ruimteoverschot huurders van goed geoutillieerde werkplekken niet uit.
In zijn algemeenheid zijn we op zoek naar academisch geschoolde niet-doorsnee juristen die er voor kiezen om op een klein, maar groeiend, kantoor te werken. Het kantoor biedt snel en veel zelfstandigheid in de behandeling van dossiers en de inrichting van het werk. Wij overwerken ons niet, maar enig overwerk van tijd tot tijd is nauwelijks tot niet te voorkomen. Binnen kantoor hanteren wij het poldermodel, daarbuiten zoeken wij niet te snel naar consensus en treden wij conflicten op een open en eerlijke manier tegemoet.
Wij zijn er niet op uit aardig gevonden te worden, maar zoeken naar de beste oplossing voor onze cliënten in het specifieke dossier. Hoewel we uitzien naar mensen die wij leuk genoeg vinden om met enige regelmaat samen een borrel te drinken, moet je ook in zekere mate een eigenwijze, recalcitrante en betweterige criticus zijn. Een moeilijke combinatie en soms een wankel evenwicht. Daarnaast moet je over een dikke huid beschikken omdat je in deze aangelegenheden tegen de overheid procedeert en de casus vaak niet de meest fraaie is. Bij voorbaat sta je in de procedure al achter. Je moet de bereidheid hebben om je in een zaak vast te bijten en - waar nodig - van je af te slaan. Cijfertjesangst is op dit kantoor een slechte basis.
Tot slot menen we dat de locatie waar ons kantoor is gevestigd voor medewerkers een pré zou moeten zijn: niet als kudde-dier aan de zuid-as, maar in het centrum van de stad. Horeca-gelegenheden, winkels, galleries, antiekhandels, het Rijksmuseum en de Utrechtsestraat: alles is op loopafstand.
nieuws
doorzoek de site
Wiebe de Vries van Jaeger Advocaten-belastingkundigen;
Juist in strafzaken is de aanval vaak de beste verdediging.
Zolang het (voor)onderzoek gaande is kan dit nog worden bijgestuurd. Stilzitten en afwachten tot het dossier bij de rechter ligt betekent vaak dat er kansen blijven liggen. Er wordt - ook door de Hoge Raad - een steeds actievere houding van de advocaat verwacht, deze actieve houding past uitstekend bij onze stijl van procederen